Як сертифікація Cisco може покращити кар’єру

Хоча технології постійно розвиваються, у сфері IT все одно існують галузеві стандарти, знання яких надає перевагу кандидатам. Одним з найпопулярніших стандартів у мережевих технологіях є сертифікація Cisco.  Розгляньмо, які сертифікати Cisco існують, які переваги від сертифікації отримає айтівець та чому роботодавці цінують таких спеціалістів. Різновиди сертифікатів Cisco  У компанії Cisco є різноманітні навчання та сертифікації, які допоможуть тобі підтвердити знання…

Вебінар «Сила мереж Cisco. У чому цінність рівня CCNA?»

Cisco Systems є лідером у світі мережевих технологій, тому сертифікація цієї компанії — це визнаний стандарт у галузі. Для підготовки до іспиту тобі потрібно отримати потужну базу знань та навички роботи з мережами, які потім визнаються під час пошуку роботи. Багато роботодавців активно шукають фахівців з сертифікатами Cisco. Тому після отримання сертифікації ти станеш більш привабливим кандидатом для компаній і…

Максим Стефанків — шлях від UX/UI до DevOps

Максим почав свій професійний шлях як студент ЛНУ імені Івана Франка, де вивчав інженерію програмного забезпечення, зараз — комп’ютерні науки. Його захоплення технологіями починалось з UX/UI дизайну. Чому дизайн? Тому що був бекграунд — навчання в художній школі. Проте, швидко зрозумів, що це не те, чим він хоче займатись далі, Максим перевчився на IOS Developer. Попри свій інтерес до програмування,…

Jenkins: особливості архітектури та використання

Автоматизація є ключовим елементом для пришвидшення циклів доставки продукту та покращення якості коду. Серед інструментів автоматизації багато спеціалістів надають перевагу Jenkins. Розберімо, що таке Jenkins, як його компоненти працюють разом і навіщо його використовувати DevOps-інженеру. Що таке Jenkins Jenkins — один з ключових інструментів CI/CD, який дозволяє автоматизувати різні етапи життєвого циклу розробки. Він працює як центральний хаб і керує…

Linux набирає обертів: причини та перспективи

У лютому частка Linux досягла 4,03% світового ринку операційних систем, за даними Statcounter. Порівняно з тим, що було п’ять років тому, відбувся великий стрибок, адже у 2019-му Linux використовувався на 1,58% комп’ютерів у всьому світі. Якщо вважати ChromeOS ОС Linux, то частка ринку в лютому склала 6,34%. А коли зосередитися лише на цифрах Linux, то частка ринку майже 33-річної ОС…

Чому Linux — це трамплін для розвитку айтівця?

Існує думка, що вивчення Linux — справа не на часі та завжди може «почекати», бо цінуються абсолютно інші ключові навички. Linux має всього 2,43% користувачів по світу, в той час, як Windows обирає 76% користувачів ПК. Так, і загалом при першому знайомстві Linux видається складнішою десктопною ОС за Windows чи Mac. Тож не дивно, що при першому знайомстві з цією…

Вебінар «У чому сила Linux?»

Linux — операційна система, яку використовує майже кожен системний адміністратор та DevOps-інженер. Ця ОС також додасть ваги CV розробника та тестувальника. Фахівці, які працюють з Linux, мають вищі заробітні плати та доступ до більшої кількості цікавих проєктів.  Запрошуємо на онлайн-вебінар «У чому сила Linux?», щоб детально розглянути це питання.  Теоретична частина: // що таке Linux, хто та для чого використовує…

Переходь на сайт 
IT Education Center 

Ти знайдешь багато цікавого  

Наш сайт

Vim vs Nano: як вибрати текстовий редактор

Текстовий редактор — це фундаментальний елемент інструментарію IT-спеціаліста. Від цього інструмента залежить продуктивність та ефективність робочого процесу. Існує безліч варіантів редакторів, проте лідерство тримають Vim та Nano. У цій статті ми розглянемо кожен з них, щоб дізнатися їх особливості, переваги та недоліки, та визначимо, як вибрати редактор для себе. Огляд Vim Vim (Vi IMproved) — розширений текстовий редактор, створений для…

Вебінар з Kubernetes

Оркестрування необхідне, щоб керувати контейнерами, які містять програмне забезпечення або мікросервіси. Майже в кожній IT-компанії є фахівець, який працює з Kubernetes і оптимізує запуск програм з мінливим вимогами до продуктивності та у середовищах для тестових завдань.  K8s лежить в основі сучасних архітектур мікросервісів, хмарного ПЗ та робочих процесів DevOps. Система є важливою для будь-якого проєкту, який має високі вимоги до…

Jenkins VS Gitlab CI/CD

CI/CD-інструменти використовуються для автоматизації процесів розробки ПЗ, забезпечуючи постійну інтеграцію (CI) нового коду в основний репозиторій та постійну доставку і розгортання (CD) програмного забезпечення. CI/CD: // допомагає зменшити час між розробкою коду і впровадженням його у живе середовище; // забезпечує більшу стабільність та надійність програмного продукту; // дозволяє розробникам швидше реагувати на зміни та виправляти помилки. Серед всіх популярних CI/CD-інструментів…

Дякуємо, що поділились